پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

برگزاری کارگاه آموزش منطقه ای ارزیابی پایه سوانح در گچساران | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12151
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۷ - ۰۹:۱۱

    کارگاه آموزش منطقه ای پایه ارزیابی سوانح سطح ۲ ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر با همکاری معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر شهرستان گچساران برگزار شد. به گزارش فریاد جنوب معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با پانا افزود: دوره‌های مذکور جزء دوره‌های تخصصی پایه […]

.

کارگاه آموزش منطقه ای پایه ارزیابی سوانح سطح ۲ ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر با همکاری معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر شهرستان گچساران برگزار شد.

به گزارش فریاد جنوب معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با پانا افزود: دوره‌های مذکور جزء دوره‌های تخصصی پایه تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر محسوب می‌شود.

عسکر حکمتی با اشاره به اینکه در این دوره ۳۲ نفر از ۱۶ استان کشور حضور دارند گفت:استان‌های اصفهان، فارس، بوشهر، ایلام، خوزستان، کردستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، یزد، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و سازمان امداد و نجات در این دوره حضور دارند.

حکمتی با بیان اینکه این دوره به‌مدت ۳ روز از ۱۹ اسفند در گچساران آغاز شده است افزود: هدف از برگزاری این دوره آماده سازی پرسنل جمعیت هلال احمر برای مقابله حوادث وسوانح احتمالی است.

نویسنده: s
نظرات بینندگان